fot. PAP/Tytus Żmijewski

Dr J. Koper: R. Biedroń atakuje Kościół i Radio Maryja, aby odebrać lewicowych wyborców Koalicji Europejskiej

Robert Biedroń, przewodniczący partii Wiosna, atakuje Kościół, Radio Maryja i dyrektora katolickiej rozgłośni o. Tadeusza Rydzyka CSsR licząc na odebranie lewicowych wyborców Koalicji Europejskiej – powiedział dr Jakub Koper.

Socjolog zwrócił uwagę, że do koalicji wchodzi coraz więcej ugrupowań, które były swoistego rodzaju naturalnym koalicjantem Wiosny.

Robert Biedroń w ramach swojej kampanii zorganizował wczoraj event przed siedzibą Radia Maryja w Toruniu. Nie zabrakło krytycznych słów wobec dyrektora katolickiej stacji.

– Tym sposobem, atakiem na Kościół, na Radio Maryja, na osobę Dyrektora Radia Maryja o. Tadeusza Rydzyka CSsR, próbuje ugrać sobie troszkę z elektoratu, który rozłożył się na Koalicję Europejską, bo wchodzi do tej Koalicji Europejskiej coraz więcej różnych ugrupowań, stowarzyszeń, środowisk, które były naturalnym koalicjantem partii Biedronia. Natomiast on przespał tę chwilę i widać, że Koalicja Europejska jednak ma większą siłę przebicia i on tych swoich sojuszników traci. Stąd te jego ataki – mówił dr Jakub Koper.

We wszystkich sondażach wyborczych prowadzi zdecydowanie partia rządząca. Na drugim miejscu plasuje się Koalicja Europejska.   Poparcie dla Wiosny Roberta Biedronia oscyluje w granicach progu wyborczego.

Do urn pójdziemy w kolejną niedzielę. Wybierzemy europosłów na kolejne pięć lat.

RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl