PAP/EPA

Atak terrorystyczny w Jerozolimie. Zamachowiec zabił siedem osób

Uzbrojony mężczyzna zabił w piątek siedem osób i postrzelił kilka kolejnych w Jerozolimie. Napastnik został zastrzelony przez policję – poinformował portal Times of Israel.

Liczba ofiar ataku terrorystycznego w północnej części Jerozolimy Wschodniej wzrosła do siedmiu. Według wstępnych ustaleń atak, który miał miejsce w synagodze lub obok niej, był zamachem terrorystycznym.

Policja poinformowała, że na miejsce ataku wysłano kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Według służb medycznych ofiary ataku zginęły na miejscu; stan rannych jest nieznany.

Portal Times of Israel podaje, że policja poszukuje ewentualnych wspólników zamachowca.

 

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl