12 sierpnia aukcja koni w Janowie Podlaskim „Pride of Poland”

12 sierpnia w Janowie Podlaskim odbędzie się aukcja koni arabskich „Pride of Poland” i dzień otwarty, podczas którego przewidzianych jest wiele atrakcji – poinformowało biuro prasowe „Pride of Poland”.

Aukcja „Pride of Poland 2018″ odbędzie się w niedzielę o godz. 18.00. Natomiast 13 sierpnia o godz. 11.00 odbędzie się aukcja „Summer Sale”.

Od godz. 13.00 do 18.00 stadnina SK Janów Podlaski zaprasza publiczność na Dzień Otwarty, podczas którego przewidzianych jest wiele atrakcji. Według organizatorów, największą atrakcją będzie koncert zespołu TULIA.

Wcześniej w Janowie Podlaskim wystąpi m.in. Szwadron Kawalerii Batalionu Reprezentacyjnego Wojska Polskiego. Będą także pokazy Teatru Konnego Katarzyny Cygler, UKS Volteo (woltyżerka) i Klubu Patataj, który przygotuje spektakl „Koń w orężu polskim”.

O godz. 14.00 przed Stajnią Zegarową zapowiedziany jest pokaz 12 koni oferowanych podczas aukcji głównej. Wstęp na Dzień Otwarty jest bezpłatny.

PAP/RIRM

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl