Pozbawienie prawa do sądu
Marszałek Sejmu zapowiada, że posłowie nie będą obsadzać w przyszłości pustych miejsc w Trybunale Konstytucyjnym. Bojkot, jaki ogłosił, to pozbawienie obywateli prawa do sądu – zauważyła w programie „Polski punkt widzenia” szefowa Kancelarii Prezydenta, Małgorzata Paprocka.
