Kierownictwo resortu środowiska uczciło rocznicę Powstania Warszawskiego
Kierownictwo resortu środowiska na czele z ministrem Henrykiem Kowalczykiem uczciło w środę pamięć żołnierzy polskiego podziemia oraz osób cywilnych walczących i poległych w Powstaniu Warszawskim.
