22. Ogólnopolska Pielgrzymka Leśników na Jasnej Górze
Na Jasnej Górze rozpoczęła 22. Ogólnopolska Pielgrzymka Leśników. Przebiega ona pod hasłem „Od 100 lat w służbie Bogu i Ojczyźnie”. W jasnogórskim sanktuarium Mszy św. przewodniczy ks. abp Wiktor Skworc, metropolita katowicki.
