M. Dworczyk: Zwiększamy obłożenie szpitali tymczasowych
Jest coraz mniej miejsc w szpitalach dla pacjentów covidowych, dlatego zwiększone zostaje obłożenie szpitali tymczasowych, a te szpitale, które nie były jeszcze uruchomione, będą przyjmowały pacjentów – powiedział szef kancelarii premiera i pełnomocnik rządu ds. programu szczepień Michał Dworczyk.
