
W Domu Arcybiskupów Warszawskich odbyła się IV Międzynarodowa Naukowa Konferencja Koła Świętej Katarzyny
W murach Domu Arcybiskupów Warszawskich odbyła się IV edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej Koła Świętej Katarzyny. Wydarzenie było zatytułowane „Prawo, Sumienie, Tożsamość: Katolik na Wydziale Prawa w poszukiwaniu Prawdy i Sprawiedliwości”.
