
Po dwóch latach przerwy odbędzie się szczyt Grupy Wyszehradzkiej
Pod Budapesztem odbędzie się dziś szczyt Grupy Wyszehradzkiej z udziałem premierów Polski, Węgier, Czech i Słowacji. Będzie to pierwsze takie spotkanie od ponad dwóch lat. Szczyt będzie poświęcony przyszłości współpracy regionalnej, a także najważniejszym kwestiom unijnym oraz tematom bezpieczeństwa i bieżącym wyzwaniom geopolitycznym.
