
„Tam ginęli ludzie”. Kolejna odsłona afery w warszawskim Szpitalu Południowym
Były ordynator oddziału chirurgii w Szpitalu Południowym w Warszawie, dr Emil Jędrzejewski, ujawnia w Kanale Zero kolejne szokujące informacje o działaczu Koalicji Obywatelskiej, który był szefem SOR-u. Padają oskarżenia o doprowadzenie do śmierci pacjentów przez Dawida Kacprzyka.
