
Kanclerz Kapituły Orderu Orła Białego: Należę do osób, które popierały odebranie orderu W. Zełenskiemu
Kanclerz Kapituły Orderu Orła Białego, prof. Michał Kleiber, powiedział Wirtualnej Polsce, że nie zaskoczyła go decyzja prezydenta Karola Nawrockiego o odebraniu Wołodymyrowi Zełenskiemu odznaczenia. Należę do tych osób, które ją popierały – dodał.

