
Bielsko-Biała: policja przejęła 100 kg narkotyków, aresztowała jedną osobę
100 kg narkotyków znaleźli policjanci na jednej z posesji w Bielsku-Białej. Zatrzymali 29-latka – poinformował rzecznik bielskiej prokuratury okręgowej, Paweł Nikiel. Mężczyzna usłyszał zarzut udziału w obrocie znaczną ilością narkotyków i został aresztowany.









