Dr D. Żuchowska: Z roku na rok w poszczególnych oddziałach szpitalnych pracuje coraz więcej absolwentów AKSiM

Panie oddziałowe bardzo chwalą sobie absolwentki Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, które już rozpoczęły pracę w szpitalach. Podczas egzaminów praktycznych obserwują dziewczyny, żeby zobaczyć, która z nich mogłaby ubiegać się o pracę na danym oddziale. Z roku na rok w poszczególnych oddziałach pracuje coraz więcej naszych absolwentów – powiedziała dr Dorota Żuchowska, prof. AKSiM, na antenie Radia Maryja w czwartkowej audycji „Aktualności dnia”.

Egzaminy praktyczne na kierunku Pielęgniarstwo w toruńskiej AKSiM

dr Dorota Żuchowska, prof. AKSiM, Dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Komunikacji Multimedialnej, Pełnomocnik Rektora ds. Rozwoju i Kształcenia na kierunku Pielęgniarstwo AKSiM w Toruniu