„Otwarte drzwi – Koronka” – nowy kanał na Youtube przypomni przesłanie o miłosierdziu Bożym

W niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego, 4 kwietnia o godz. 15.00, nastąpi premiera ujmującej za serce melodii Koronki do Miłosierdzia Bożego. „Otwarte drzwi – Koronka” to nowy kanał na Youtube, który w dzisiejszym zamkniętym świecie będzie przypominał o przesłaniu miłosierdzia Bożego.

Niełatwe, często przygnębiające nas czasy, wymagają nowych świateł.  „Otwarte drzwi – Koronka” to promyk nadziei bijący wprost z Serca Jezusowego.

„Stworzyliśmy Jezusowi kanał na You Tubie pod nazwą: Otwarte Drzwi. To wszystko po to, aby w coraz bardziej zamkniętym świecie przypomnieć przesłanie i nadzieję Miłosierdzia Bożego” – mówi ks. Zbyszek Gełdon, prezes Fundacji Na cały Głos.

Tam, gdzie wzrasta ufność wobec Boga, tam odnawia się i rośnie człowiek. Kompozytorzy Koronki z zespołu ewangelizacyjnego „Na cały Głos” pragną być skromnym narzędziem Ducha Świętego, aby ułatwić współczesnemu człowiekowi doświadczyć Miłosierdzia Bożego.

„Poczuliśmy głęboką potrzebę skomponowania nowej melodii a właściwie muzyki do Koronki. Tym bardziej, że w tym roku mija 90 lat od pierwszych objawień św. Faustyny… To doskonała okazja, by Koronka z nową melodią poruszyła jeszcze więcej serc” – wskazuje Jacek Hoduń, kompozytor i aranżer.

„Miłosierdzie Pańskie wyśpiewywać na wieki będę – to słowa z Dzienniczka św. Faustyny, ale dzisiaj także i moje… Śpiewając Koronkę na nowo odkryłam jej piękno. Mam ogromny zaszczyt zaprosić każdego z Was do wspólnej modlitwy” – dodaje Agata Glejt, kompozytorka i wokalistka.

Kanał „Otwarte drzwi”, zgodnie z przekazem św. siostry Faustyny, stopniowo będzie przypominał o znaczeniu obrazu „Jezu, ufam Tobie”, Niedzieli Miłosierdzia Bożego, przypadającej w tym roku 11 kwietnia i Dzienniczka polskiej wizjonerki.

 

radiomaryja.pl

 

drukuj