Wkrótce Forum Wizja Rozwoju

Wielkimi krokami zbliża się Forum Wizja Rozwoju. 25 i 26 czerwca w Gdyni przedstawiciele największych polskich przedsiębiorstw, właściciele małych, średnich i dużych firm, a także założyciele startupów oraz innowatorzy omówią strategiczne obszary dla rozwoju Polski. Swoją obecność na forum potwierdził Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki.

Wydarzenie zgromadzi 5 tysięcy uczestników i 500 prelegentów, którzy wezmą udział w prawie 100 panelach dyskusyjnych. Podczas forum będzie można dowiedzieć się, czy w przyszłości wszyscy będziemy jeździć elektrycznymi samochodami i autobusami oraz czy warto czerpać energię z wiatru i słońca,  czy naszą przyszłością są ekologiczne domy z drewna, a także jakie są korzyści polskich przedsiębiorstw ze startupów.

Forum podzielone zostało na 17 bloków tematycznych, takich jak: energetyka, szkolnictwo zawodowe, budownictwo, niepodległość gospodarcza, start-up, hackathon, forum partnerów, strefa ekonomiczna Polska, strefy ekonomiczne w Polsce, ekomobilność, e-gospodarka, transport, spedycja, logistyka, społeczna odpowiedzialność biznesu, srebrna gospodarka, gospodarka odpadami,  automatyzacja i robotyzacja oraz gospodarka morska.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższy poniedziałek i wtorek w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni i w Gdynia Arenie. Zapisy na stronie wizjarozwoju.pl trwają do 22 czerwca do godziny 23:59.

 

Forum Wizja Rozwoju /RIRM

drukuj