fot. facebook.com

V Rajd Motocyklowy „Wielka Wojna – Pamiętamy”

W dniach 26-28 października 2018 r. odbędzie się V Rajd Motocyklowy „Wielka Wojna – Pamiętamy”. W tegorocznej edycji motocykliści odwiedzą miejsca związane z rokiem 1918 i odzyskaniem przez Polskę niepodległości.

V Rajd Motocyklowy rozpocznie się w piątek (26 października). Od godz. 18.00 do 20.45 odbędzie się przyjazd motocyklistów do sali świetlicy w Bychlewie. O godz. 21.00 w tej samej sali będzie miała miejsce modlitwa Apel Jasnogórski.

W sobotę (27 października) o godz. 09.00 motocykliści wyjadą na rajd poprzez miejsca pamięci. Około godz. 17.00 przewidywany jest powrót do sali w Bychlewie. O godz. 18.00 będzie miało miejsce spotkanie poświęcone Wielkiej Wojnie i odzyskaniu przez Polskę niepodległości. Godzinę później odbędzie się koncert Justyny Panfilewicz.

W niedzielę (28 października) o godz. 10.00 V Rajd Motocyklowy ruszy do Archikatedry pw. św. Stanisława Kostki w Łodzi. O godz. 11.00 odbędzie się tam Msza św. w intencji śp. kol. Emiliana Hutnego. Po Eucharystii nastąpi zakończenie rajdu.

Organizatorami V Rajdu Motocyklowego są Leszek Rysak i Maciej Kociołek. Przy wydarzeniu pomaga także Gmina Pabianice oraz stowarzyszenie „Victoria”. Rajd organizowany jest pod patronatem „Jazdy Ducha”.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rajdzie motocyklistów a wszystkich chętnych zachęcamy do obecności na sobotnim wieczornym spotkaniu i koncercie.

RIRM

drukuj