Tomasz Hinc nowym wojewodą zachodniopomorskim

Tomasz Hinc nowym wojewodą zachodniopomorskim. Na stanowisku zastąpi Krzysztofa Kozłowskiego, który już wcześniej został wiceministrem sprawę wewnętrznych i administracji.

Jak dowiedziała się Redakcja Informacyjna Telewizji Trwam to właśnie Tomasz Hinc będzie reprezentował rząd w województwie zachodniopomorskim. Uroczystość powołania ma nastąpić jeszcze dziś.

Stanowisko wojewody pozostawało nieobsadzone od stycznia, gdy wiceministrem w resorcie spraw wewnętrznych i administracji został Krzysztof Kozłowski. Hinc to wiceprzewodniczący rady miejskiej Szczecina, był także wiceprezesem zarządu Grupy Azoty. Wczoraj jednak złożył rezygnację z tego stanowiska.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl