
Pos. M. Morawiecki o sytuacji w PiS: Żaden rozłam, co najwyżej komunikacyjne turbulencje
To żaden rozłam, a co najwyżej komunikacyjne turbulencje – powiedział b. premier Mateusz Morawiecki o sytuacji w PiS. Według niego w kwestii Stowarzyszenia Rozwój Plus Jarosław Kaczyński został wprowadzony w błąd. Morawiecki nie wykluczył, że będzie też o tym mowa na spotkaniu z prezesem PiS.











