Muzeum Pamięć i Tożsamość im. św. Jana Pawła II zaprasza na film Nieplanowane

W sobotę 6 kwietnia w Muzeum „Pamięć i Tożsamość” im. św. Jana Pawła II w Toruniu odbędzie się pokaz filmu „Nieplanowane”. Ekranizacja przedstawia historię Abby Johnson zaangażowanej w tzw. przemysł aborcyjny, która odkrywa ogrom cierpienia, jaki zadaje nienarodzonym dzieciom oraz ich matkom. Bilety można zamówić [tutaj].

8 kwietnia przypada w tym roku w Kościele Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. To także Dzień Świętości Życia, podczas którego wiele osób podejmuje Duchową Adopcję Dziecka Poczętego.

Muzeum „Pamięć i Tożsamość” im. św. Jana Pawła II 6 kwietnia zaprasza z tej okazji na pokaz filmu „Nieplanowane”, który jest mocnym głosem za życiem nienarodzonych dzieci. Początek o godz. 19.00 przy ul. Droga Starotoruńska 1 A w Toruniu. Zakup biletów: muzeumpamiecitozsamosc.pl. Cena biletu wynosi 10 złotych. Film przeznaczony jest dla osób powyżej 15. roku życia.

„Nieplanowane” to dzieło, które powstało na podstawie bestsellerowej książki Abby Johnson i Cindy Lambert pod tym samym tytułem. Książka stała się jedną z najgłośniejszych publikacji w Stanach Zjednoczonych. Abby odsłania w niej sekrety skrywane przez organizację „Planned Parenthoood”, jedną z największych i najgłośniejszych instytucji zajmujących się tzw. aborcją, czyli zabijaniem nienarodzonych dzieci.

Po projekcji filmu „Nieplanowane” w Stanach Zjednoczonych (2019 r.). z „Planned Parenthood” odeszło ponad stu pracowników, a wiele stanów w swoim prawodawstwie rozszerzyło ochronę życia.

radiomaryja.pl

drukuj