Arkadiusz Garbarczyk wiceprezesem BOŚ

Rada Nadzorcza Banku Ochrony Środowiska powołała w środę Arkadiusza Garbarczyka na stanowisko wiceprezesa zarządu BOŚ – poinformował we wtorek rzecznik prasowy BOŚ Piotr Lemberg.

Rada Nadzorcza BOŚ 6 grudnia 2017 r. powołała Arkadiusza Garbarczyka, dyrektora zarządzającego BOŚ, na stanowisko wiceprezesa zarządu banku” – napisano w komunikacie.

Wyjaśniono, że Arkadiusz Garbarczyk jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Matematyki, Mechaniki i Informatyki oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych. Karierę zawodową rozpoczął od pracy w Ministerstwie Finansów jako ekonomista w Departamencie Polityki Finansowej, Analiz i Statystyki.

Od 2000 r. związany jest z bankowością. Pracę w sektorze bankowym rozpoczął jako ekonomista, a następnie strateg rynków finansowych w BRE Banku. Następnie przez siedem lat odpowiadał za ofertę produktową, politykę cenową, kanały dystrybucji oraz zarządzał ryzykiem portfela kredytowego w Banku Gospodarstwa Krajowego.

W latach 2014-2017 związany był z Bankiem Polskiej Spółdzielczości, gdzie nadzorował zarządzanie ryzykiem portfela kredytowego oraz monitoring i ocenę ryzyka kredytowego, a także sprawował funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Domu Maklerskiego Banku BPS.

Ostatnio pracował w Banku Ochrony Środowiska na stanowisku Dyrektora Zarządzającego, kierującego Pionem Oceny i Zarządzania Ryzykiem.

Zgodnie z komunikatem, po zmianie skład zarządu banku od dnia 6 grudnia 2017 r. przedstawia się następująco: Bogusław Białowąs – prezes, Arkadiusz Garbarczyk – wiceprezes, Anna Milewska – wiceprezes, Dariusz Grylak – wiceprezes.

PAP/RIRM

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl