A. Macierewicz: Na jesieni druga edycja „Samoobrony kobiet”
Na jesieni planujemy rozpocząć II edycję kursu „Samoobrona kobiet” – powiedział w niedzielę we Wrocławiu szef MON Antoni Macierewicz. Wziął on udział w uroczystym podsumowaniu szkolenia z kobietami – ochotniczkami spoza resortu obrony narodowej w zakresie walki wręcz – samoobrony.
