Dolnośląskie: policjanci odpowiedzą za przekroczenie uprawnień przy interwencji wobec 19-latka
Dwóch policjantów z KPP w Jaworze (Dolnośląskie) stanie przed sądem za przekroczenie uprawnień podczas interwencji wobec 19-latka, którego zatrzymano do kontroli drogowej. Funkcjonariusze mieli użyć gazu i chwytów obezwładniających, pomimo że mężczyzna nie był agresywny i nie stawiał oporu.
