Wpisy autora Angelika Regulska

Przewodniczący KEP na Adwent: Niech to będzie czas wsłuchiwania się w głos Jezusa

Niech to będzie czas wsłuchiwania się w głos Jezusa, który do nas mówi.  Jednocześnie niech to będzie czas podążania ku radości Betlejem, aby tam powiedzieć: „Panie Jezu, jestem z Tobą tak, jak Ty jesteś z nami” – powiedział przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, ks. abp Tadeusz Wojda SAC, na rozpoczynający się Adwent.