
Prawo i Sprawiedliwość zorganizowało kolejną konferencję programową z cyklu „Myśląc Polska. Alternatywa 2.0” – tym razem podjęto temat młodych
Prawo i Sprawiedliwość przygotowuje się do wyborów. Kolejną konferencję programową z cyklu „Myśląc Polska. Alternatywa 2.0” partia poświęciła młodym.
