
Śląskie: policjanci wybili szybę w aucie, by wyciągnąć zamkniętą w nim półtoraroczną dziewczynkę
Na jednym z parkingów w Orzeszu w powiecie mikołowskim policjanci wybili szybę w aucie, by wyciągnąć z niego półtoraroczną dziewczynkę. Miała ona zamknięte oczy i nie reagowała na nawoływania. W zamkniętym samochodzie zostawiła je mama, która wyszła do apteki.
