
Kim Dzong Un: Możemy dogadać się z Waszyngtonem, ale z Seulem nie mamy o czym rozmawiać
Przywódca Korei Północnej, Kim Dzong Un, oświadczył, że jego kraj może „dobrze dogadywać” się z USA, jeśli Waszyngton uzna status nuklearny Pjongjangu – podały dziś reżimowe media. Jednocześnie dyktator definitywnie odrzucił możliwość dialogu z Koreą Południową, nazywając sąsiedni kraj „wrogim podmiotem”.








