56. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu, Wiosenna Sesja Apostolstwa Trzeźwości, sympozjum „Ku trzeźwości z Kościołem” w AKSiM

Ks. bp Tadeusz Bronakowski, przewodniczący Zespołu ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych Konferencji Episkopatu Polski, biskup pomocniczy diecezji łomżyńskiej