Sąd nakazał zwolnienie Mubaraka

Egipski sąd nakazał w środę zwolnienie z więzienia obalonego w styczniu 2011 roku prezydenta Egiptu Hosniego Mubaraka – poinformowało źródło w wymiarze sprawiedliwości i siłach bezpieczeństwa, cytowane przez agencję Reutera.

Mubarak został w zeszłym roku skazany na dożywocie za przyczynienie się do śmierci uczestników antyrządowych protestów; w Kairze toczył się jego proces odwoławczy

PAP/RIRM

drukuj