XXVI Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę

08 lipca, sobota

godz. 18.00 – Msza św. pod przewodnictwem ks. bp. Stanisława Napierały, biskupa seniora diecezji kaliskiej

godz. 20.20 – Różaniec

godz. 21.00 – Apel Jasnogórski

 

09 lipca, niedziela

godz. 08.00 – Godzinki

godz. 09.00 – fatimskie uwielbienie

godz. 11.00 – Uroczysta Msza św., której przewodniczyć będzie i homilię wygłosi
ks. abp Jan Romeo Pawłowski, delegat ds. nuncjatur w Sekretariacie Stanu Stolicy Apostolskiej

godz. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia


 

 

Droga Rodzino Radio Maryja!

Wszyscy podobni do ewangelicznego siewcy przeżyliśmy piękne pielgrzymki: 6 maja – młodzieży i 11 czerwca – dzieci – to bardzo wielka sprawa. Tego pięknego przeżycia nie da się wyrazić słowami. Bóg zapłać każdemu z Was, każdemu, kto przyprowadził młodzież i dzieci do Matki Najświętszej. Na pewno ucieszyliście Pana Jezusa i Matkę Najświętszą i Oni Wam to wynagrodzą.

Teraz przed nami pielgrzymka całej Rodziny Radia Maryja. Pierwsza niedziela lipca, 2 lipca w amerykańskiej Częstochowie, a więc zapraszamy Polonię amerykańską.

W Polsce spotkanie całej naszej rodziny rozpoczynamy w sobotę, 8 lipca o godz. 18.00. Mszy Świętej będzie przewodniczył ks. bp Stanisław Napierała. W niedziela 9 lipca zaczynamy od godz. 8.00 na Jasnej Górze Godzinkami ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP i fatimskim radosnym uwielbieniem. O godz. 11.00 rozpocznie się uroczysta Msza Święta, której będzie przewodniczył ks. abp Jan Romeo Pawłowski z Watykanu. Później wszyscy chętni trwamy do zakończenia Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.

W tym roku pielgrzymujemy pod hasłem: „Idźcie i głoście”. Do wszystkich swych uczniów, chrześcijan Pan Jezus mówi: „Idźcie i głoście. Głoście Ewangelię, prawdę wszędzie, w rodzinie, środowisku, Ojczyźnie, świecie.

Zapraszamy wszystkich, wszystkich Kto żyw na tę pielgrzymkę!

Matka Najświętsza umocni nas, byśmy naszych najbliższych, Polskę i świat, wszystkich pogubionych doprowadzali do wiary, bo cóż życie znaczy bez wiary. Bez wiary jest nihilizm. Bez wiary jest śmierć. My mamy żyć. Idziemy i głosimy życie.

Zapraszamy!

o. Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja

drukuj