P. Naimski: Jeżeli TSUE oddali skargę Niemiec ws. gazociągu OPAL, będzie to sukces Polski
Jeżeli Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej oddali skargę Niemiec ws. gazociągu OPAL, będzie to sukces Polski. Tak uważa Piotr Naimski, pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej.
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej ten kod na swoją witrynę, aby osadzić element