Witaj drogi, młody Internauto na młodzieżowych stronach Radia Maryja!

Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszych stron. Znajdziesz tutaj informacje na temat wszystkich audycji młodzieżowych, które można usłyszeć na falach Radia Maryja. Pod linkiem Pielgrzymki znajdziesz treści oraz zdjęcia dotyczące spotkań młodych słuchaczy Radia Maryja na Jasnej Górze.

Drodzy młodzi!
Czas dojrzewania i młodości to okres niezwykle piękny, ale i wymagający. Jakie ziarno zasiejesz, takie owoce zbierać będziesz. Jak zainwestujesz w swoje dziś, takim człowiekiem będziesz jutro zarówno w kontekście wiedzy i intelektu, kultury fizycznej, jak i charakteru oraz ducha. Aby towarzyszyć ci w tym czasie i pomóc dobrze wykorzystać ten okres mamy dla ciebie szereg propozycji:

  • Sylwester z wartościami – Życie to…COŚ WIĘCEJ!już od 29 grudnia do 1 stycznia
  • Warsztaty „Nowe widnokręgi – Życie to…COŚ WIĘCEJ!” w roku 2024 w zimie od 15 do 18 lutego, a w lecie od 21 do 25 sierpnia
  • Pielgrzymka Młodych z Radiem Maryja na Jasną Górę25 maja 2024 roku

Chcemy również towarzyszyć ci na co dzień, dlatego każdego dnia o 16:30 na antenie naszego radia audycja dla młodzieży, kolejno:

poniedziałek – Studencka popołudniówka,
wtorek – Studio sport, a 16:00 – RES,
środa – Pokój gościnny,
czwartek – Dar i tajemnica,
piątek – Ewangelicznie i muzycznie,
sobota – Piosenka tygodnia (głosować na piosenki możecie na naszej stronie).

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób i tekst

Ponadto w piątki zapraszamy Cię o godzinie 18:15 do TV Trwam na Westerplatte Młodych, a o 21:30 do radioodbiorników na audycję Czas wzrastania – z młodymi, dla młodych i o młodych.

To programy, w które możesz się włączać komentując posty na mediach społecznościowych, odpowiadać na pytania i zadawać je naszym gościom.

Młodość to piękny czas, nie zmarnuj go i dobrze zainwestuj w swoje człowieczeństwo!

Również was drodzy rodzice, dziadkowie, opiekunowie, księża, katecheci oraz siostry, prowadzący grupy młodzieżowe prosimy o pomoc i wsparcie w dotarciu z tą ofertą do młodzieży. Wiemy, że dobrze ukształtowana młodzież, to pewna inwestycja w przyszłość rodziny, społeczeństwa i kraju.

Westerplatte młodych

Nasze social media

Radio Maryja
ul. Żwirki i Wigury 80
87-100 Toruń
Z dopiskiem „Młodzi”

[email protected]

Pielgrzymki młodych na Jasną Górę