Pielgrzymka Radia Maryja do Watykanu

Tylko kilka dni  pozostało do pielgrzymki Rodziny Radia Maryja do Ojca Świętego Benedykta XVI, która rozpocznie się w środę 7 listopada.

Tego dnia o godz. 8. na Watykanie sprawowana będzie uroczysta Msza św. a zaraz po niej rozpocznie się audiencja generalna z udziałem Rodziny Radia Maryja.

Uczestnicy spotkania jadą do Stolicy Apostolskiej by tam przy grobie bł. Ojca św. Jana Pawła II modlić się i prosić o to, by On pobłogosławił wszystkich z okna Domu Ojca. Jest to także wyraz wsparcia dla Ojca św. Benedykta XVI – mówił o. Tadeusz Rydzyk CSsR, dyrektor Radia Maryja.

 – „Chcemy naszą modlitwą wesprzeć Piotra Naszych Czasów. Są przygotowane cztery wielkie tomy w białej, pięknej oprawie z nazwiskami tych, którzy do nas napisali, że modlą się za Ojca Świętego, ofiarują swoje cierpienia i swoje dobre uczynki” – powiedział o. Tadeusz Rydzyk.

To spotkanie jest również wyznaniem wiary i opowiedzeniem się za Chrystusem – dodał dyrektor Radia Maryja.

Rodzina Radia Maryja w latach 90. już kilkakrotnie pielgrzymowała do Ojca Świętego. Po raz pierwszy przybyła do Watykanu 23 marca 1994 roku.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl