WSKSiM: Konferencja z udziałem premier Beaty Szydło

Premier Beata Szydło weźmie udział w sobotniej konferencji gospodarczej w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Spotkanie odbędzie się pod hasłem „Firmy rodzinne szansą polskiej gospodarki”. Transmisja wydarzenia na antenie TV Trwam i Radia Maryja.

Prezes Rady Ministrów będzie mówić o modelach i sytuacji firm rodzinnych na rynku.

Konferencję zakończy debata z udziałem przedstawicieli rządu oraz przedsiębiorców z całego kraju.

Dr Małgorzata Lewicka, dyrektor Instytutu im. św. Jana Pawła II „Pamięć i Tożsamość” powołanego przez Fundację Lux Veritatis, który jest współorganizatorem konferencji, wymieniła prelegentów, którzy wygłoszą swoje przemówienia w czasie konferencji.   

– Przed debatą z udziałem przedstawicieli rządu i firm rodzinnych wykłady wygłoszą: ks. bp Antonii Pacyfik Dydycz, pani Elżbieta Rafalska, minister pracy, rodziny i polityki społecznej oraz pan Andrzej Jaworski, członek zarządu PZU SA. Konferencję organizuje Instytut im. św. Jana Pawła II „Pamięć i Tożsamość”, który został powołany z inicjatywy ojca dr. Tadeusza Rydzyka CSsR, dyrektora Radia Maryja, a został powołany przez fundację Lux Veritatis, by zapewnić powszechny dostęp do dóbr kultury polskiej oraz podtrzymywać i upowszechniać tradycję narodową – zaznaczyła dr Małgorzata Lewicka.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły m.in. Radio Maryja i TV Trwam.

 

RIRM/TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl