Profanacja ołtarza w poznańskim kościele

Policja poszukuje mężczyzn, którzy sprofanowali ołtarz w kościele pw. św. Franciszka w Poznaniu. Policja ujawniła wizerunek jednego z mężczyzn, podejrzanych o to przestępstwo. 

4 września tuż przed 09.00 rano. W kościele pw. św. Franciszka w Poznaniu, przed rozpoczęciem Mszy św., do świątyni weszło dwóch mężczyzn. Zaczęli pić alkohol i rozlewać go po ołtarzu.

Obu poszukuje policja. Jednego z mężczyzn, który może mieć związek z profanacją zarejestrowały kamery w sklepie, kiedy kupował alkohol.  Policja z Komisariatu Poznań stare Miasto prosi każdego, kto rozpoznaje mężczyznę o kontakt: telefon 61 841- 24-11 lub 997

 

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl