Prezydent Andrzej Duda przyjęty z entuzjazmem

Z prezydenturą Andrzeja Dudy wiązane są ogromne nadzieje. W czwartek wiele osób przyjechało do Warszawy, aby towarzyszyć i wspierać prezydenta w tym szczególnym dniu. Na ulicach stolicy panował entuzjazm. 

Tłumy ludzi towarzyszyły prezydentowi Andrzejowi Dudzie w jego święcie. Nowy prezydent został bardzo gorąco przyjęty przez mieszkańców stolicy, ale także przez tych, którzy przyjechali z różnych zakątków Polski, by uczestniczyć w dzisiejszych uroczystościach.

W Warszawie oraz w wielu miejscach w Polsce prezydent został otoczony dziś szczególną modlitwą. Na zakończenie dzisiejszych uroczystości Andrzej Duda spotkał się przed Pałacem Prezydenckim z obywatelami. Po raz kolejny podkreślił, że potrzebne jest odbudowanie wspólnoty oraz ratowanie Polski.

– Wierzę w to, że jesteśmy  w stanie to przełamać, że nie musi być tak, że podział będzie znikał tylko, gdy coś się stanie, gdy mamy tragedię, gdy rozumiemy, że coś utraciliśmy, albo możemy utracić – podkreślił prezydent.

Andrzej Duda zadeklarował, że będzie słuchał wszystkich obywateli.

Nie żartowałem mówiąc, że ten Pałac będzie otwarty. Tak, on będzie otwarty – na wszystkie duże inicjatywy społeczne, które są reprezentatywne – zaznaczył.

 

TV Trwam News/RIRM

drukuj