PAP/Krzysztof Świderski

Wicepremier Beata Szydło spotkała się z mieszkańcami Krapkowic

Politycy PiS-u kontynuują spotkania z Polakami. Z mieszkańcami Krapkowic w województwie opolskim rozmawiała dziś wicepremier Beata Szydło.

Wiceszefowa rządu powiedziała, że wśród spraw, które mają zostać zrealizowane jeszcze w tym roku jest dalsze wspieranie rodzin. Jednocześnie przypomniała dotychczasowe działania rządu Zjednoczonej Prawicy na tym polu.

– To wszystko, co przez te dwa i pół roku zrobiliśmy już dla wspierania rodzin, pokazuje, że zależy nam, nie tylko nam na tym, by wzmacniać poczucie godności i bezpiecznego życia polskiej rodziny. Myślę, że taką rolę spełnia program „500 plus”. Z jednej strony, została zlikwidowana bieda wśród dzieci, polskie rodziny mogą w tej chwili czuć się bezpiecznie pod względem ekonomicznym i finansowym. Mogą mieć takie poczucie bezpieczeństwa planowania przyszłości. Ten program postawił również rodzinę w centrum życia publicznego i działań rządu – podkreśliła wicepremier Beata Szydło.

Premier Beata Szydło odwiedzi dziś także Racibórz i miasto Rydułtowy. Spotkania czołowych polityków Prawa i Sprawiedliwości z mieszkańcami Polski potrwają do lipca.

RIRM

drukuj