fot. Tomasz Strąg

[TYLKO U NAS] Marszałek Sejmu apeluje o udział w wyborach: Bez Was nic nie zrobimy. Bardzo Was prosimy – pójdźcie 13 października i oddajcie swój głos

Na co dzień czujemy Wasze wsparcie, to nam dodaje sił do walki, do tego, żeby jeszcze lepiej i ciężej pracować dla Was, dla Polski, ale teraz, za tydzień, jesteście nam potrzebni. Bez Was nic nie zrobimy. Bardzo Was prosimy, pójdźcie 13 października i oddajcie swój głos na kandydatów z listy Prawa i Sprawiedliwości – podkreśliła marszałek Sejmu Elżbieta Witek podczas „Rozmów niedokończonych” w TV Trwam.

Elżbieta Witek zwróciła uwagę, że tylko raz na cztery lata możemy zdecydować, kto będzie rządził naszym krajem.

– Co roku mamy święto mamy, święto taty, dzień chłopca, dzień kobiet – obchodzimy różne święta, ale tylko raz na cztery lata my, wyborcy, mamy swoje święto. Bardzo Państwa proszę, to jest nam wszystkim bardzo potrzebne, to jest Polsce potrzebne – nam, naszym dzieciom, naszym wnukom, żebyśmy dobrze wybrali, żebyśmy wybrali świadomie. Zachęcamy Państwa, także tych, którzy nas popierają i dają nam wielkie słowa wsparcia na co dzień, ale niekoniecznie chcieliby 13 października ruszyć się z domu i pójść do lokalu wyborczego. Do wszystkich Państwa mówimy z wielką pokorą: bardzo was prosimy, 13 października znajdźcie chwilę czasu, żeby pójść do lokalu wyborczego, wziąć dwie karty: do Sejmu i do Senatu i oddać swoje głosy. Każdy głos jest bardzo ważny, każdy głos może zdecydować o wyniku – wskazała gość Radia Maryja i TV Trwam.

Marszałek Sejmu podziękowała Polakom za wszystkie dotychczasowe słowa wsparcia, które dodatkowo motywują polityków Zjednoczonej Prawicy do kierowania Polską.

– Pomóżcie nam, bardzo Was o to prosimy, potrzebujemy Waszej pomocy. Na co dzień czujemy Wasze wsparcie, to nam dodaje sił do walki, do tego, żeby jeszcze lepiej i ciężej pracować dla Was, dla Polski, ale teraz, za tydzień, jesteście nam potrzebni. Bez Was nic nie zrobimy. Bardzo Was prosimy, pójdźcie 13 października i oddajcie swój głos na kandydatów z listy Prawa i Sprawiedliwości – mówiła polityk.

Cała rozmowa z marszałek Sejmu Elżbietą Witek z drugiej części „Rozmów niedokończonych” w Radiu Maryja dostępna jest [tutaj].

radiomaryja.pl

drukuj