Edukacja seksualna prowadzi do zwiększenia liczby tzw. aborcji

Przeciwnicy życia od poczęcia rozpowszechniają informację, że edukacja seksualna wśród dzieci i młodzieży zmniejsza liczbę dokonywanych tzw. aborcji. Dane pokazują, iż jest to kłamstwo.

W państwach, gdzie stosowana jest edukacja seksualna, promuje się antykoncepcję oraz ułatwia się dostęp do wykonywania tzw. aborcji – można odnotować zdecydowanie większą ilość dokonywanych morderstw na nienarodzonych, niż w pozostałych krajach.

Przykładem są Wielka Brytania i Szwecja, gdzie w 2008 roku na 1000 15-19-latek około 23 z nich były już po „zabiegu” zabicia ich poczętego dziecka. W 2010 roku w Wielkiej Brytanii prawie 40 tys. brytyjskich kobiet dokonało tzw. aborcji. Niepokoi również wzrost zdiagnozowanych przypadków HIV i AIDS w Wielkiej Brytanii – to ok. 13 przypadków na 100 tys. osób. Dla porównania, w Polsce były to ok. 2 przypadki.

W Irlandii, która w niedawnym referendum opowiedziała się za całkowicie dostępną i legalną tzw. aborcją – edukacja seksualna jest obowiązkowa od 2003 r. Na organizowanych zajęciach przemycane były proaborcyjne oraz seksualizujące treści, a pomijana wartość czystości seksualnej.

Inicjatorzy edukacji seksualnej także w Polsce chcą doprowadzić do obniżenia wieku inicjacji seksualnej oraz wmówić, iż zabijanie nienarodzonych dzieci jest moralnie obojętne [więcej czytaj tutaj].

RIRM/Karolina Jurkowska – Fundacja Pro-Prawo do Życia

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl