Ostatni dzień na podpisanie petycji w obronie Mary Wagner

Jeszcze tylko dziś można podpisać petycję w obronie Mary Wagner. Kanadyjska obrończyni życia po raz kolejny trafiła przed sąd za utrudnianie działalności biznesu aborcyjnego.

Sędzia poprosił Mary Wagner, aby na jutrzejszej rozprawie przedłożyła listy od przyjaciół, wyrażające opinie o jej osobie oraz przekonanie o niesprawiedliwości  wobec nienarodzonych, które inspirują ją do działania.

W związku z tym na stronie CizineGo została uruchomiona zbiórka podpisów pod petycją z wyrazami wsparcia dla obrończyni życia.

Jacek Kotula, założyciel Stowarzyszenia Contra In Vitro, ocenia, że podpisy wpłyną na to, iż sędzia oraz kanadyjskie społeczeństwo będą inaczej postrzegać walkę Mary Wagner.

– Do tej pory oni traktują ją jako dziwaczkę, która sama na własne życzenie chce iść do więzienia. Nie patrzą na to, że ona tak naprawdę kieruje się motywami religijnymi i duchowymi oraz że każde życie ludzkie ma sens i wartość. Ona zwraca uwagę na to, że właśnie 100 tys. dzieci co roku ginie w Kanadzie w wyniku aborcji i chce temu procederowi się przeciwstawić. Ona jest poruszona tym, co spotkało nas w Auschwitz, gdzie miliony ludzi zginęło niewinnie. Stwierdziła, że taki Holocaust dokonuje się w Kanadzie i postanowiła działać, tak więc Polacy też są dla niej jakąś motywacją i wsparciem –  mówi Jacek Kotula.

Petycje w obronie Mary Wagner można podpisać na stronie internetowej citizengo.org/pl.

 

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl