Młodzi słuchacze Radia Maryja spotkają się dziś na Jasnej Górze

Z Maryją idźmy i głośmy Jezusa Chrystusa” – pod tym hasłem odbędzie się dziś Pielgrzymka Młodych z Radiem Maryja na Jasną Górę. To już 18. spotkanie naszych młodych słuchaczy u stóp Jasnogórskiej Pani. Poszczególne punkty pielgrzymki będą transmitowane na antenie Radia Maryja i TV Trwam.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 16.00. Pierwszym zaplanowanym punktem będzie świadectwo rapera Arkadio.

– 6 maja będzie kolejna opcja, żeby zastanowić się nad swoim życiem. Na Jasnej Górze – pielgrzymka, ludzie z całej Polski, genialne koncerty, świadectwa. Po prostu nie może Cię tam zabraknąć! – zachęca artysta.

Następnie odbędzie się koncert zespołu „Siewcy Lednicy”, a zaraz po nim przyjdzie czas na kolejne świadectwo – Grzegorza Wacława „Dzikiego”.

– Jestem ojcem pięciorga dzieci i chciałem was zaprosić na 18 pielgrzymkę młodzieży z Radiem Maryja na Jasną Górę, gdzie będę mógł powiedzieć swoje świadectwo o moim powrocie do domu Ojca. Jeśli chcielibyście wziąć udział w tym przedsięwzięciu, to bardzo serdecznie zapraszam. Oprócz mojego świadectwa, Mszy świętej i modlitwy Anioł Pański, będą też inne atrakcje – mówił Grzegorz Wacław.

Do udziału w XVIII Pielgrzymce Młodych z Radiem Maryja na Jasną Górę  zachęca ks. bp Adam Wodarczyk, biskup pomocniczy Archidiecezji Katowickiej.

– Będzie to piękny czas modlitwy, świadectw, wspólnego uczestnictwa w liturgii, które będzie odbywało się pod hasłem Z Maryją idźmy i głośmy Jezusa Chrystusa”. Drodzy, młodzi przyjaciele, nie może was zabraknąć tego pięknego dnia na Jasnej Górze. Potrzebne jest wasze świadectwo – zarówno w tym miejscu – jak i zapał, który zabierzecie od Matki Bożej, aby iść i głosić Jezusa w codziennym życiu – podkreśla ks. bp Adam Wodarczyk. 

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl