Kolejny atak na biuro PiS

Nocny atak na siedzibę Prawa i Sprawiedliwości w Lipsku na Mazowszu. Okna budynku zostały oblane farbą. Policja poszukuje sprawcy.

Do ataku doszło w nocy ze środy na czwartek. Był on wymierzony w polityków Prawa i Sprawiedliwości. Na parterze budynku przy ul. Rynek w Lipsku mieszczą się biura wicemarszałka Senatu Adama Bielana oraz posła Marka Suskiego.

Właściciel posesji powiadomił policję. Wynajmuje on lokal PiS. Szyba została zalana substancją nieznanego pochodzenia, zebrano ślady dowodowe – powiedział TVP Info asp. Tomasz Krukowski z Komedy Powiatowej Policji w Lipsku.

Mamy w mieście monitoring, trwa jego analiza. Mamy nadzieję, że przyniesie to taki skutek, że sprawca zostanie zatrzymany – dodał policjant. Substancja miała być oleista, o brązowym zabarwieniu.

To już drugi podobny atak w ostatnim czasie. 18 stycznia ktoś zniszczył drzwi siedziby PiS w Szczecinie. Oblano je czerwoną farbą.

 

TVP Info/RIRM/TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl