fot. PAP/Andrzej Grygiel

J. Kaczyński: Musimy odnieść zwycięstwo, które pozwoli podtrzymać dobry czas Polaków i Polski

W wyborach parlamentarnych, które odbędą się w październiku lub listopadzie, musimy odnieść zwycięstwo, które pozwoli podtrzymać dobry czas Polaków, dobry czas Polski; zwyciężymy czynem i myślą, myślą i czynem – powiedział w niedzielę prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Na zakończenie konwencji programowej PiS „Myśląc: Polska”, Kaczyński podkreślił, że jego ugrupowanie musi iść obraną drogą, bo „innej, dobrej dla naszej ojczyzny nie ma”.

„Musimy w ten sposób uprawiać politykę, musimy budować wiarygodność, budować zaufanie i musimy w ten sposób przekonywać społeczeństwo do tego, co czynimy, do tej wielkiej dobrej zmiany. W ten sposób także musimy podtrzymywać ten dobry czas Polaków, dobry czas Polski” – powiedział Jarosław Kaczyński.

„W październiku, a być może w listopadzie – to decyzja pana prezydenta – odbędą się wybory parlamentarne. Musimy w tych wyborach odnieść zwycięstwo, które pozwoli ten czas podtrzymać. Zwyciężymy czynem i myślą, myślą i czynem” – oświadczył prezes PiS.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl