Inicjatywa MSZ na Światowe Dni Młodzieży

Dwa miliony publikacji promujących historię Polski trafi do młodych ludzi, którzy przyjadą do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży. To inicjatywa Ministerstwa Spraw Zagranicznych – pisze „Nasz Dziennik”.

Światowe Dni Młodzieży to wielkie wydarzenie religijne, ale też wielka okazja do promocji naszego kraju. (…) Dlatego przygotowujemy publikację w ilości dwóch milionów egzemplarzy promującą historię Polski w różnych okresach jej dziejów. Będzie ona wydana w dziewięciu językach. Autorem publikacji jest prof. Andrzej Nowak – mówi wiceminister spraw zagranicznych Jan Dziedziczak.

Książki w formie papierowej zostaną dołączone do pakietu broszur, które każdy uczestnik ŚDM otrzyma podczas rejestracji. Publikacja będzie też dostępna w formie e-booków.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl