Duda zapowiada powołanie Narodowej Rady Rozwoju

Powołanie Narodowej Rady Rozwoju po wygranych wyborach prezydenckich zapowiada kandydat PiSu Andrzej Duda.    

Zadaniem Rady ma być podniesienie poziomu życia Polaków do standardu krajów tzw. starej Unii Europejskiej.

W skład Rady, która powstałaby przy prezydencie będą wchodzić przedstawiciele różnych dziedzin: teoretycy i praktycy – mówił w spocie Andrzej Duda, kandydat PiS na prezydenta.

Chciałbym żeby byli tam ludzie, którzy mają różne spojrzenia, aby móc dyskutować. Chciałbym żeby tam właśnie były wypracowane takie rozwiązania z jednej strony o charakterze strategicznym bo my dzisiaj potrzebujemy rzetelnej strategii rozwoju kraju w bardzo wielu dziedzinach ale z drugiej strony, żeby tych proponowanych rozwiązań w każdej dziedzinie było kilka. Żebyśmy mogli wybrać, bo na tym dla mnie polega takie rozsądne myślenie o sprawach państwowych. Ja jestem gotów współpracować z każdym i wspierać każde rozwiązania, które będą zmierzały w tym kierunku, żeby podnosić poziom życia w Polsce. Aby tworzyć w naszym kraju nowe miejsca pracy. Uważam, że to są jedne z najistotniejszych zadań, które muszą być realizowane – zaznaczył kandydat PiS-u na prezydenta.

Duda zaprezentował kolejny z serii merytorycznych spotów w kampanii wyborczej. Poprzedni dotyczył podniesienia kwoty wolnej od podatku.

RIRM

drukuj