Obietnica. Historia, którą napisało życie

Dworzec. Ktoś przeraźliwie krzyczy. Jacyś ludzie o twarzach upiorów chwytają moje rodzeństwo i wrzucają do bydlęcych wagonów.  Tak rozpoczyna się historia Heni, która pewnej zimowej soboty 1940 roku została brutalnie wyrwana z domu i z dziewczęcych marzeń o pięknym życiu. Ludzie o twarzach upiorów przepędzili ją przez kolejne stacje życia, coraz dalej i dalej od rodzinnych stron, a potem i od tych, których kochała. Co ją trzymało przy życiu? Jak w miejscu, w którym bliżej ludziom do śmierci niż do życia, można poznać prawdziwą miłość? Czy obietnice, które złożyła na tej nieludzkiej ziemi, udało się wypełnić? Dlaczego ta historia dziś powraca i znów budzi tyle emocji?

Filmowy przewodnik po Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła w Toruniu

Sanktuarium pw. NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu powstało dzięki modlitwie i ofiarności wielu Polaków z kraju i zagranicy. Przyczynkiem do podjęcia zadania wzniesienia świątyni była ikona Matki Bożej Częstochowskiej z prywatnej kaplicy Jana Pawła II w Watykanie. Ofiarowana Ojcu Tadeuszowi Rydzykowi przez ks. Mirosława Drozdka w 2007 r. Przed tą ikoną codziennie modlił się św. Jan Paweł II.

Listy ze strychu

W Listach ze strychu „Ciocia Małgosia” prowadzi dzieci przez gąszcz współczesnych zagrożeń duchowych (Harry Potter, talizmany, wampiry, Monster High itp.), których są one zupełnie nieświadome, pokazując bardzo jasno, czego i dlaczego należy unikać. Lekkim i radosnym językiem natychmiast nawiązuje kontakt z czytelnikiem.