Primera Division. Szybkie gole Atletico

Atletico Madryt wygrało z Realem Sociedad San Sebastian 2:0 w pojedynku 30. kolejki Primera Division. Obie bramki padły w pierwszych dziesięciu minutach meczu.

Podopieczni Diego Simeone do siatki trafili już w 2. minucie. Najpierw słupek obił Arda Turan, a chwilę później piłkę do własnej bramki skierował Mikel Gonzalez. Szybko uzyskane prowadzenie ustawiło całą grę. Los Rojiblancos nie poprzestali na jednym golu.

W 10. minucie tablica wyników wskazywała rezultat 2:0. Na bramkę Geronimo Rulliego znów kropnął Turan. Golkiper gości odbił futbolówkę przed siebie, co skrzętnie wykorzystał Antoine Griezmann. Francuski snajper nie okazywał radości po zdobytym golu, albowiem to właśnie z San Sebastian rok temu przeniósł się do stolicy Hiszpanii.

Zawodnicy Davida Moyesa próbowali złapać kontakt bramkowy z miejscowymi, ale każda kolejna akcja gości traciła na jakości. Szybko zdobyte gole pozwoliły wygrać Atletico trzeci mecz z rzędu i umocnić się na najniższym stopniu podium Primera Division.