Premier League. Fabiański zatrzymał Czerwone Diabły!

Piłkarze Swansea City sprowadzili na ziemię wszystkich fanów Manchesteru United, którzy pomyśleli, że po meczu z Club Brugge na Old Trafford wracają tłuste lata. W dzisiejszym spotkaniu Czerwone Diabły prowadziły po bramce Juana Maty, ale trafienia Andre Ayewa i Bafetimbiego Gomisa dały zwycięstwo 2:1 podopiecznym Garry’ego Monka.

Swansea-City-vs-Manchester-United-FCBłyszczące od zeszłego sezonu Swansea gościło na Liberty Stadium Manchester United. Zdawało się, że Czerwone Diabły odzyskują swoją formę z dawnych lat. W spotkaniu z Club Brugge przełamał się w końcu Wayne Rooney. Dzisiaj Łabędzie stały przed trudnym zadaniem, ale jak się okazało nie niewykonalnym. W pierwszej połowie zdecydowanie przeważali piłkarze Louisa van Gaala, zakończyła się ona jednak bezbrakowym remisem.

Swansea-City-vs-Manchester-United-FCDruga część spotkania rozpoczęła się zdecydowanie lepiej dla uczestników Ligi Mistrzów. Wynik meczu w 48. minucie otworzył Juan Mata. Potem inicjatywę przejęli jednak gospodarze, którzy dzięki dwóm ciosom wyprowadzonym przez Andre Ayewa oraz Bafetimbiego Gomisa posłali ostatecznie United na deski.