J. Brzęczek: Na dziś atmosfera wokół kadry nie jest dobra, ale patrząc na historię – w takich momentach jesteśmy najbardziej niebezpieczni

Od dłuższego czasu los nas nie oszczędzał. Kontuzje zawodników spowodowały, że nie graliśmy dotąd w optymalnym zestawieniu. […] Oczywiście na dziś atmosfera wokół kadry nie jest dobra, ale patrząc na historię – w takich momentach jesteśmy najbardziej niebezpieczni – mówił na poniedziałkowej konferencji prasowej trener biało-czerwonych Jerzy Brzęczek.

K. Stoch: Stać mnie na więcej

Mam świadomość, że to nie były takie moje super skoki. To nie jest taka dyspozycja, że byłbym całkowicie pewny, że na nic więcej mnie już nie stać. Uważam, że potrzebuję jeszcze kilku solidnych skoków, żeby moja pewność siebie wzrosła – mówił Kamil Stoch po indywidualnym konkursie Pucharu Świata w Wiśle.

PŚ w Wiśle. Kamil Stoch tuż za podium

Kamil Stoch – choć był drugi na półmetku konkursu w Wiśle – ostatecznie zajął czwarte miejsce. Wygrał Rosjanin Jewgienij Klimow. Solidny początek sezonu odnotowała cała kadra biało-czerwonych. Szósty był Piotr Żyła, a ósmy Dawid Kubacki. Do rundy finałowej awans wywalczyli też Jakub Wolny i Maciej Kot.

Tenis. Agnieszka Radwańska kończy karierę

Przez lata jej mecze przyciągały przed telewizory miliony widzów na całym świecie. Czas mijał, a ona wciąż nie wypadała ze światowej czołówki tenisa. Mowa o Agnieszce Radwańskiej. Najlepsza w historii polska tenisistka zdecydowała o zakończeniu kariery.