Puchar Konfederacji. Kamerun na remis z Australią

Reprezentacja Kamerunu zremisowała z Australią 1:1 w pierwszym dzisiejszym meczu 2. kolejki grupy B Pucharu Konfederacji. Jako pierwsze na prowadzenie wyszły Nieposkromione Lwy, kiedy to w 45. minucie gola zdobył Andre-Frank Zambo Anguissa. Kwadrans później odpowiedział – skutecznie egzekwując rzut karny – Mark Milligan.

Puchar Konfederacji. Meksyk uniknął katastrofy

Meksyk pokonał Nową Zelandię 2:1 w drugim środowym spotkaniu Pucharu Konfederacji i jest na najlepszej drodze do wywalczenia awansu do półfinału. Choć popularni El Tri przegrywali do przerwy 0:1, to w drugiej odsłonie byli wyraźnie lepsi od rywali, potwierdzając to trafieniami Raula Jimeneza i Oribe Peralty.

ME U21 2017. Remis Polaków i nadzieja na awans

Młodzieżowi reprezentanci Polski zremisowali ze Szwecją 2:2 w swoim drugim meczu Euro U-21 i nadal mają szansę na awans do półfinału imprezy, nawet z pierwszego miejsca. Biało-czerwoni jeden punkt uratowali rzutem na taśmę w końcówce spotkania.

Europejskie puchary. Legia, Jagiellonia oraz Lech poznały swoich pierwszych rywali

W szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie I i II rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Swoich rywali poznały polskie drużyny. Przeciwnikiem Legii Warszawa w kwalifikacjach Champions League będzie fiński IFK Mariehamn. W mniej prestiżowych rozgrywakch natomiast Jagiellonia Białystok zmierzy się z gruzińskim Dinamo Batumi, zaś Lech Poznań podejmie ekipę z Macedonii – FK Pelister.

Liga Światowa. Amerykanie za mocni, Polacy bez awansu do Final Six

Polscy siatkarze ulegli przed własną publicznością Amerykanom 1:3 (31:29, 17:25, 25:27, 20:25), w efekcie czego pożegnali się z marzeniami o grze w turnieju finałowym Ligi Światowej. Podopieczni Ferdinando De Giorgiego zakończyli tym samym swoje zmagania z bilansem czterech wygranych i pięciu przegranych meczów.

Puchar Konfederacji. Skuteczność w końcówce zapewniła trzy punkty Chilijczykom

Reprezentacja Chile pokonała Kamerun 2:0 w meczu 1. kolejki grupy B piłkarskiego Pucharu Konfederacji. Kibice na pierwszą (uznaną) bramkę musieli jednak poczekać aż do 81. minuty. Po raz kolejny mogliśmy się również przekonać o słuszności korzystania przez sędziów z powtórek video. Dzięki tej nowince arbiter dwukrotnie zmieniał decyzje z nietrafionych na właściwe.