fot. sxc.hu

Włącz się w modlitewną akcję ochrony życia

W wielu polskich miastach, w nocy z piątku na sobotę, z 3-4 października 2014 r., od godz. 21.00 rozpocznie się czuwanie modlitewne przed Najświętszym Sakramentem w intencji ochrony życia i praw rodziny.

Spotkanie rozpocznie się Apelem Jasnogórskim, zakończy poranną Mszą świętą.

Zarząd Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia apeluje do obrońców życia i ludzi, dla których przyszłość Ojczyzny jest sprawą ważną, o włączenie się w modlitwę i zanoszenie próśb, m.in. o powstrzymanie niebezpiecznych projektów ustaw i rozwiązań, godzących w prawo do życia i prawa rodziny, czyli projektu ustawy legalizującej procedurę „in vitro”, uderzającej zarówno w prawo do życia od momentu poczęcia jak i w sposób poważny naruszającą godność osoby ludzkiej; o powstrzymanie projektu ustawy ratyfikującej Konwencję Rady Europy ws. przemocy wobec kobiet, uderzającej w prawa rodziny i będącej w swej istocie zobowiązaniem do przyjęcia rozwiązań prawno – społecznych opartych o ideologię gender oraz demoralizacji młodego pokolenia poprzez narzucanie permisywnej edukacji seksualnej typu B dzieciom i młodzieży.

Inicjatywę tę podjęli już obrońcy życia w wielu miejscach w całej Polsce, m.in. w Częstochowie, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Rzeszowie.

prolife.com.pl/RIRM

drukuj