Pielgrzymujemy…

Pielgrzymujemy już po raz dziesiąty do tronu naszej Matki i Królowej, aby zawierzyć nas samych i wspólnotę jaką tworzymy, prosząc Maryję o potrzebne łaski, szczególnie o dar wytrwania w modlitwie różańcowej oraz moc i odwagę w szerzeniu tej najpiękniejszej modlitwy. Pragniemy dziękować Jej za to, że każde spotkanie w tym świętym miejscu przynosi wielkie owoce.

W tym roku przybywamy pod hasłem:”Modlitwą przemieńmy Polskę i świat!”. Wsłuchujemy się w orędzie Matki Bożej Fatimskiej, która powiedziała, że różaniec jest ratunkiem dla świata. W dzisiejszych czasach naszej Ojczyźnie i światu potrzebny jest ratunek przed złem. Dlatego z ufnością chcemy się modlić, by dla wszystkich ludzi Bóg stał się najważniejszy, a wtedy Polska i cały świat stanie się piękniejszy. Wierzymy, że modlitwa, płynąca z naszych otwartych serc zostanie wysłuchana.

Życzę Wam, abyście podczas tej jubileuszowej pielgrzymki doświadczyli miłości Matki Najświętszej i przemienieni, umocnieni oraz pełni radości powrócili do swoich domów!

Madzia Buczek

drukuj